Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės, privatumo politika Suprantu

Baltųjų kenių eterinis aliejus, 10 ml.

Prekės kodas:
11,50 €

Aprašymas

Baltųjų kenių eterinis aliejus

Baltųjų kenių (lot. Abies alba) eterinis aliejus išgaunamas iš kenių spiglių, ūglių, sakų. Kenių eterinis aliejus aromaterapijoje naudojamas ne tik valant patalpas, bet ir siekiant susikaupti, sukoncentruoti dėmesį ir mintis, ypač dirbant protinį darbą. Baltųjų kenių eterinio aliejaus  kvapas nuneš Jus į spygliuočių mišką, kuriame tvyro ramybė bei susikaupimas, o maišant jį su citrusiniais aromatais – pasiekiams emocinis balansas bei harmonijos jausmas.

Patalpų aromatizavimas:
Įlašinkite 4-7 lašus baltųjų kenių eterinio aliejaus arba šio aliejaus mišinio į difuzoriuje ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis gaivus miško kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Mėgaukitės švelniu magišku spygliočių miško kvapu, kuris nuramina emicijas, stabilizuoja mintis bei dezinfekuoja patalpą.

Baltųjų kenių eterinis aliejus dera su bergamočių, levandų, citrinų, žaliųjų citrinų, rozmarinų eteriniais aliejais. Jis  yra ypač dažnai naudojamas aromatiniuose mišiniuose dėl subtilaus spygliuočių kvapo, kuris nedirgina.

 

; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true; /* ]]> */