Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Čiobrelių (dervinių) eterinis aliejus, 10 ml.

Prekės kodas:
11,90 €

Aprašymas

Čiobrelių (dervinių) eterinis aliejus, 10ml,

Dervinių čiobrelių (lot. Thymus mastichina) eterinis aliejus dar vadinamas mairūnų arba ispaniškuoju čiobreliu. Išties pavadinimų gausa yra dėl neteisingų vertimų, nes čiobrelų eterinis aliejus labai plačiai naudojamas daugelyje šalių ir kiekvienoje jų vis kitokiu pavadinimu. Nepaisant to, mes tiek gamyboje, tiek aromaterapijoje naudojame Thymus mastichina eterinį aliejų, nes jame gausu timolio, linalolo. Timolio kiekis čiobrelių eteriniame aliejuje didelis, o šis vertinamas bei plačiai naudojamas kaip antiseptikas, antihelmintinis vaistas, natūralus konservantas.

Čiobrelių eterinis aliejus draudžiamas naudoti kūdikiams, o vaikams labai ribojamas. Suaugusiems rekomenduojamos nedidelės šio eterinio aliejaus dozės, nes gali dirginti odą. Tačiau naudojant saikingai, skiedžiant su baziniu aliejumi santykiu 1:10 ypač rekomenduojamas masažui, atsipalaidavimui po įtemptos dienos, po sporto ar jaučiant raumenų nuovargį.

Patalpų aromatizavimas
Dervinių čiobrelių eterinis aliejus puikiai dera (1:3) su levandų, Frankincenso (smilkalinių bosvelijų), Ylang-ylang (kvapiųjų kanangų), Įlašinkite 5–6 lašus dervinių čiobrelių eterinio aliejaus į difuzoriuje ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Procedūros trukmė 15–30 min.

Papildomai su dervinių čiobrelių eteriniu aleijumi mes rekomenduojame arbatmedžių eterinį aliejų kaip patalpų dezinfektantą. Į nedidelį šilto vandens tūrį įlašinkite tiek vieno, tiek kito eterinio aliejaus po 10-15 lašų bei plaukite grindis. Namose pasklis ne tik aromatas, bet ir eterinių aliejų jėga, kuri dezinfekuoją paviršius bei orą.