Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vaistinių šalavijų (lot. Salvia officinalis) eterinis aliejus, 10 ml

Prekės kodas:
13,93 €

Aprašymas

Vaistinių šalavijų (lot. Salvia officinalis) eterinis aliejus

Vaistinių šalavijų eterinis aliejus išgaunamas dažniausiais naudojant džiovintus lapus. Šis ypatingas augalas jau nuo seno naudojamas kaip medicininė priemonė ir yra aštraus, skvarbaus žolinio aromato. Senovės Romėnai tikėjo, jog vaistinis šalavijas - stipriausias vaistas beveik nuo visų ligų. Aromaterapijoje šis eterinis aliejus vertinamas dėl gebėjimo sustiprinti pojūčius, gyvybinius organizmo centrus ir pagerinti  medžiagų apykaitą. Vaistinių šalavijų aliejus taip pat teigiamai veikia kvėpavimo, reprodukcinę, nervų ir kitas organizmo sistemas. Be to, kaip ir kiti Šalavijų šeimos atstovai, tikima, kad padeda išvalyti energetinį biolauką. Taip pat vaistinis šalavijas dažnai naudojamas kaip repelentas (atbaido muses, uodus) arba kartu su levandų eteriniu aliejumi mišinyje su baziniais aliejais po uodų bei kitų įkyrių vabzdžių įkandimo skausmui, patinimui malšinti.

Patalpų aromatizavimas:
Įlašinkite 5–7 lašus vaistinių Šalavijų eterinio aliejaus į difuzoriuje ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Mėgaukitės kvapu.

Vaistinių Šalavijų eterinis aliejus dera su bergamočių, levandų, citrinų, rozmarinų eteriniais aliejais. Jis  yra ypač dažnai naudojamas aromatiniuose mišiniuose patalpų dezinfekcijai, energetiniam valymui.