Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Aromaterapinė (dezinfekuojanti) dulksna, 100ml.

Prekės kodas:
9,80 €

Aprašymas

Aromaterapinė (dezinfekuojanti) dulksna, 100ml.

Siekiant veiksmingo efekto, NATURÉE® komanda sukūrė purškiamą eterinių aliejų ir hidrolatų mišinį – dulksną - kasdieniam naudojimui. Mes parinkome sinergetiškai veikiančių eterinių aliejų ir hirdolatų proporcijas, kurios  labiausiai tinkamos rudens, žiemos ir pavasario laikotarpiu. Pasikeitus orams, plintant bakterijoms bei virusams, būtina ne tik laikytis griežtų higienos taisyklų, bet ir dezinfekuoti  rankas, aplinką kurioje esame tam, kad kuo ilgiau liktume sveikais. Tardamiesi tiek su chemikais, tiek su žolininkais, atrinkome labiausiais mus saugančius eterinius aliejus: pražangialapių mirtenių/arbatmedžio, eukaliptų, pušų, rozmarinų, palmarozų/imbierinių citrinžolių. Šiuos eterinius aliejus papildėme laukinių levandų bei ramunėlių hidrolatais.

Dėmesio! Tai nėra COVID-19 veikiantis dezinfektantas. Šiuo metu nėra jokiu vaistų ar priemonių, kurių veiksmingumas būtų įrodytas kovojant su COVID-19 virusu.

Naudojimas: dėl sudėtyje esančių padidintų eterinių aliejų koncentracijų, dulksnos purkšti tiesiogiai ant odos nerekomenduojame. Ši dulksna labiausiai tinka naudoti purškiant patalpoje arba ant rūbų. Rekomenduojame, išvėdinus patalpą, 3-5 paspaudimais paskleisti dezinfekuojančią dulksną ore bei mėgautis kvapu. Suaugę dulksna gali nupurkšti rankas ir ją naudoti kaip dezinfekuojantį skystį.

SUDĖTIS/INGREDIENTS: Levandų (lot. Lavandula angustifolia), ramunėlių (lot. Chamomilla recutita) gėlių vanduo/flower water, pražangialapių mirtenių/arbatmedžio (lot. Melaleuca alternifolia), Caprylyl/Capryl Glucoside, eukaliptų (lot. Eucalyptus Radiata),  pušų (lot. Pinus Sylvestris)**, rozmarinų (lot. Rosmarinus Officinalis)** palmarozų/imbierinių citrinžolių (lot. Cymbopogon motia) eteriniai aliejai/oils. D-limonene**. **natūraliai randami eteriniuose aliejuose/naturally occurs in essential oils.

Paskirtis: aroamaterapinė dezinfekuojanti priemonė skirta kasdieniam naudojimui.

Naudojimas: prieš naudojimą suplakite buteliuką! Nuimkite apsauginį kamštelį; purkškite nukreipę nuo veido. Išvėdinus patalpą, 3-5 paspaudimais paskleiskite dezinfekuojančią dulksną ore bei mėgaukitės kvapu. Kartokite procedūrą kas dvi valandas. Suaugę dulksna gali nupurkšti rankas ir ją naudoti kaip dezinfekuojantį skystį.

KONTRAINDIKACIJA: alergija bet kuriam sudėtyje esančiam ingredientui.