Eteriniai aliejai: Kaip juos naudoti vasarą?

Eteriniai aliejai: Kaip juos naudoti vasarą?

Eteriniai aliejai: Kaip juos naudoti vasarą?

Eteriniai aliejai yra natūralūs, koncentruoti augaliniai ekstraktai, naudojami dėl savo aromatinių ir gydomųjų savybių. Vasara yra puikus metas išbandyti įvairius eterinių aliejų pritaikymo būdus, siekiant pagerinti nuotaiką, apsisaugoti nuo vabzdžių, atgaivinti odą ar atsipalaiduoti po ilgos dienos saulėje. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip naudoti eterinius aliejus vasaros metu ir kodėl verta rinktis Naturee produktus.

Kodėl verta rinktis Naturee eterinius aliejus?
Naturee siūlo aukštos kokybės, 100% grynus eterinius aliejus, kurie yra gaunami iš patikimų gamintojų ir sertifikuoti pagal griežtus kokybės standartus. Naturee asortimentas yra platus, todėl kiekvienas gali rasti sau tinkamiausią produktą. Be to, šie eteriniai aliejai yra be sintetinių priedų, todėl jie yra saugūs ir veiksmingi naudoti.

Eterinių aliejų naudojimo būdai vasarą

1. Natūralus repelentas
Vasara dažnai asocijuojasi su lauko veiklomis ir, deja, vabzdžiais. Eteriniai aliejai, tokie kaip citrinžolės, levandų ir eukalipto, yra puikūs natūralūs repelentai, kurie gali padėti apsisaugoti nuo uodų ir kitų vabzdžių. Štai, kaip galite pasigaminti savo repelentą:
Receptas: sumaišykite 10 lašų citrinžolės, 10 lašų levandų ir 10 lašų eukalipto eterinio aliejaus su 100 ml vandens. Supilkite mišinį į purkštuvą ir gerai suplakite. Purkškite ant odos ir drabužių prieš einant į lauką.

2. Odos priežiūra po saulės
Saulės vonios gali sausinti ir dirginti odą, todėl svarbu ją tinkamai prižiūrėti. Eteriniai aliejai, tokie kaip levandų ir arbatmedžio, gali padėti nuraminti ir atgaivinti saulės pažeistą odą. Štai, kaip galite pasigaminti odos priežiūros priemonę po saulės:
Receptas: sumaišykite 10 lašų levandų ir 10 lašų arbatmedžio eterinio aliejaus su 100 ml kokosų arba alyvuogių aliejaus. Švelniai tepkite ant saulės pažeistos odos po saulės vonių.

3. Gaivus oro purškalas
Karštomis vasaros dienomis gaivus aromatas namuose gali suteikti daug malonumo. Eteriniai aliejai, tokie kaip pipirmėčių, citrinų ir apelsinų, gali atgaivinti ir atvėsinti namų orą. Štai, kaip galite pasigaminti savo oro gaiviklį:
Receptas: sumaišykite 10 lašų pipirmėčių, 10 lašų citrinų ir 10 lašų apelsinų eterinio aliejaus su 100 ml vandens. Supilkite mišinį į purkštuvą ir gerai suplakite. Purkškite į orą, kad namuose būtų gaivus aromatas.

4. Atsipalaidavimas po ilgos dienos
Po ilgos dienos saulėje ar intensyvių lauko veiklų svarbu rasti laiko atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Eteriniai aliejai, tokie kaip levandų, kedrų ir bergamočių, gali padėti atsipalaiduoti ir sumažinti stresą. Štai, kaip galite pasigaminti atsipalaidavimo vonią:
Receptas: įpilkite 5-10 lašų levandų, kedrų arba bergamočių eterinio aliejaus į šiltą vonią. Pasimėgaukite vonia 20-30 minučių, kad atsipalaiduotumėte ir atgautumėte jėgas.

5. Aromatinis masažas
Aromatinis masažas yra puikus būdas atsipalaiduoti ir nuraminti kūną po ilgos dienos. Pasitelkite savo mėgstamus eterinius aliejus ir sukūrkite malonų aromatinį masažą. Štai paprastas receptas:
Receptas: sumaišykite 5 lašus levandų ir 5 lašus kedrų eterinio aliejaus su 30 ml migdolų aliejaus. Švelniai įmasažuokite mišinį į odą minkštais apvaliais judesiais, dėmesį skiriant į įtemptas vietas. Masažas padės raumenims atsipalaiduoti, nuramins nervų sistemą, tuo pačiu suteiks jums malonaus kvapo aromatą.

Išvados
Naturee eteriniai aliejai yra puikus pasirinkimas vasaros metu dėl savo aukštos kokybės ir natūralios sudėties. Naudojant eterinius aliejus kaip natūralų repelentą, odos priežiūros priemonę po saulės vonių, oro gaiviklį ar atsipalaidavimo priemonę, galima ne tik pagerinti savo savijautą, bet ir mėgautis nuostabiais natūraliais aromatais. Svarbu laikytis saugaus naudojimo rekomendacijų ir rinktis patikimus produktus, tokius kaip siūlomi Naturee, kad galėtumėte mėgautis visais eterinių aliejų privalumais.

Norėdami sužinoti daugiau apie Naturee eterinius aliejus ir įsigyti juos, aplankykite oficialų tinklalapį čia.

Grįžti į tinklaraštį

Palikite komentarą